< zpět na hlavní stranu


         HUDEBNÍ NAUKATato podstránka je určena pro učitele hudební nauky. Cílem je vytvořit databázi znalostí, metodik, materiálů, pomůcek a tipů pro výuku hudební nauky.

Učitelé, kteří se chtějí zapojit do tvorby této databáze, se mohou zaregistrovat na Trello.com, což je sdílené prostředí ke strukturovanému ukládání libovolných digitálních dat, je zde možné vložit libovolný odkaz (link) na weby s materiály, hudebními ukázkami atd. Abychom Vás mohli propojit s naším prostředím v Trellu, pošlete nám email na office@portedo.cz. Je potřeba tento email poslat z Vaší emailové adresy, na kterou jste se registrovali v Trellu.

Dalším nástrojem je diskusní fórum. Učitelé, kteří se chtějí aktivně do diskuse zapojit, se musí registrovat. Schválení registrace proběhne do dvou dnů. Je možné zakládat libovolná další témata, která souvisejí s výukou hudební nauky.

Nově nabízíme také e-learningový kurz hudební nauky, který je možné použít přímo ve výuce, nebo pro žáky, kteří studují hudební nauku v individuálním studijním plánu. Vedle informací, ukázek a odkazů e-kurz nabízí také sadu testů s možností automatického vyhodnocení.
Zájemci o e-kurz hudební nauky se mohou přihlásit emailem na office@portedo.cz.


© informační portál pro umělecké vzdělávání 2017